______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________

neděle 18. prosince 2011

Co je project 3T?

Jedná se o projekt co největší ztráty tuků a zároveň zachování co největšího množství svalové hmoty pomoci vysoce intenzivního tréninku založeném na principech HEAVY DUTY tréninku a izometrického tréninku.
V tomto projektu použiji  HEAVY DUTY trénink upravený ke svým vlastním potřebám založených na mých zkušenostech s vysoce intenzivním tréninkem.
Na tomto webu nenajdete žádné lži a zkreslené informace,ale najdete tady vždy pravdivé informace týkající se stravy a tréninku které budu dokládat nejen písemnou formou,ale také zde najdete videa z tréninku a fotky z aktuální formou.

Kdy projekt začne?
Tento projekt či experiment zahájím 6. února 2012 a potrvá rovných 90 dní.Za těchto 90 dní se pokusím o co největší ztrátu tuků a udržení největší stávající svalové hmoty.Několik dní před začátkem projektu-experimentu doložím výsledky z měření InBody a takto se bude dít Každých 30 dní,tedy třemi až čtyřmi měřeními v době projektu.

Kde bude projekt-experiment probíhat?
Po dobu projektu budu využívat vybavení mé domácí posilovny:

Proč jsem se rozhodl pro tento projekt-experiment?
Stálý opovrhující a negativní názor na trénink Heavy Duty (H.I.T) v českých končinách mě donutil podstoupit tento projekt a zároveň ukázat lidem,že nemusí být 5x-6x týdně v posilovně a že jde (beze drog) ''udělat'' sportovní postavu minimem počtu tréninku a několika minutami týdně týdně.
Tímto zveřejněním je pro mě velká motivace a zodpovědnost tento projekt pozitivně dokončit.
Jde mi o zviditelněni HEAVY DUTY tréninku.
.

Žádné komentáře:

Okomentovat